ALGA AFA- Alga Klamath E3AFA 50 g suplement diety

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: KY1
  • Producent: KENAYAG - SUPLEMENTY, SUPERFOOD
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 108,00 zł / szt.

Alga Klamath E3AFA 50 g

Składniki suplementu diety

Porcja dzienna: ½ łyżeczka (1g)

Opakowanie zawiera: 50 g

Porcja dzienna zawiera

Ilość

%RWS*

Alga E3AFA®

(Aphanizomenon flos-aquae), w tym:

50 g

-

Witamina A

260,10 mcg

308 %

Witamina B12

5,21 mcg

208%

Witamina B2

0,26 mg

19%

Witamina B3

1,05 mg

7%

Witamina B6

0,04 mg

3%

Żelazo       

0,45 mg

3%

Chrom

0,91 mcg

2%

Wapń

9,68 mg

1%

Potas

22,9 mg

1%

* referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

E3AFA może wspomagać:

  • odporność

  • zdolność radzenia sobie ze stresem

  • wzrost energii i wytrzymałość organizmu

  • koncentrację

Firma Klamath Algae Products pozyskuje algę AFA z jeziora Klamath w Oregonie w USA. Zbiory są pod ścisłą kontrolą jakościową. Świeże algi zbierane są z powierzchni wody z zastosowaniem specjalnego systemu, aby uniknąć zebrania innych gatunków. Następnie algi są filtrowane, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia i zamrożone, aby zachować substancje odżywcze. 
Alga AFA może być stosowana w formie mrożonej, suszonych płatków i proszku. Firma Klamath Algae Products stosuje opatentowany proces suszenia zapewniając produkt najwyższej jakości.  

Zbiory
Alga E3Live jest non-GMO pozyskiwana z głębokich, czystych wód jeziora Klamath. Zbierana jest kiedy ma najwięcej wartości odżywczych. 
Korzystne właściwości produktu zależą od jakości pozyskiwanego surowca i metod suszenia.

Cieszymy się, że posiadamy w ofercie najsilniejsze algi AFA na świecie. Najlepsze procesy zbierania i metody filtracji zapewniają najwyższą jakość produktu. Zbierane są tylko najczystsze i najbardziej dojrzałe algi. Firma Klamath Algae Products współpracuje z doświadczonymi i wykształconymi naukowcami na całym świecie. 
Nad całym procesem produkcyjnym od zbiorów do produktu końcowego czuwa wyszkolony i doświadczony personel. Czynniki wpływające na jakość alg to miejsce i metoda zbiorów, schłodzenie AFA, odpowiednia filtracja i przechowywanie, kontrola jakości na wszystkich etapach produkcyjnych. Produkty są badane przez niezależne laboratoria certyfikowane przez USDA pod kątem bezpieczeństwa, terminu przydatności do spożycia oraz zanieczyszczeń.

Sposób użycia: ½ łyżeczki. Dodaj do ulubionego napoju, co najmniej raz dziennie. Uwaga: należy pić dużo wody w ciągu dnia

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety

Producent: Klamath Algae Inc. DBA E3Live® USA