DIOSMININ kompleks flawonoidów 60 kapsułek - suplement diety KENAY PRZECENA!

  • Dodaj recenzję:
  • 5167
  • Producent: KENAYAG - SUPLEMENTY, SUPERFOOD
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 107,00 zł 75,00 zł / szt.

PRZECENA!

DATA PRZYDATNOŚCI DO KOŃCA SIERPNIA 2017 R

OSTATNIA SZTUKA

DIOSMININ kompleks flawonoidów 60 kapsułek - suplement diety KENAY PRZECENA!              

DATA PRZYDATNOŚCI DO KOŃCA SIERPNIA 2017 R

OSTATNIA SZTUKA

Składniki: diosmina, katechiny zielonej herbaty, kwas elagowy, genisteina, sześciofosforan inozytolu - (IP-6), chlorofilina sodowo-miedziowa, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, celuloza roślinna (otoczka kapsułki) 

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Porcja dzienna zawiera

Ilość

Diosmina 98%

100 mg

Genisteina (wyciąg z soi) 95%

25 mg

Katechiny zielonej herbaty 98%

25 mg

Kwas elagowy 80%

25 mg

Inozytolu sześciofosforan 87%

25 mg

Chlorofilina sodowo-miedziowa (chlorofil) 95%

25 mg

 

Suplement diety DIOSMININ to połączenie 6-ciu składników pochodzenia roślinnego o bardzo wysokiej aktywności biologicznej. Przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe, jako uzupełnienie diety we flawonoidy i inne związki naturalne pozytywnie wpływające na organizm człowieka.

Doskonałym uzupełnieniem DIOSMININU, potęgującym jego niezwykłe działanie jest HESPERYDYNIN, dlatego też zalecane jest stosowanie obu preparatów równocześnie 

Twórcą receptury preparatu DIOSMININ jest STEFAN BALL (pseudonim) toksykolog, prof. Uniwersytetu Quebek w Montrealu, absolwent biochemii na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizował się w immunologii (habilitacja z immunowirusjologii). Uczestnik kanadyjskiego rządowego programu toksykologii środowiskowej "Geen Plan" oraz ekspertyz rządowych w dziedzinie ochrony zdrowia. Współpracował z uniwersytetami w Glasgow, Leiden, Compiegne i Utrechcie, Instytutem Armand-Frappier w Kanadzie, Akademią Medyczną w Lyonie, a także z Uniwersytetem w Konakry w Republice Gwinei (w ramach pomocy krajom rozwijającym się).
Autor ponad stu prac naukowych, wydanych w języku angielskim i francuskim, a także licznych publikacji popularnonaukowych, wydawanych również w Polsce. Szereg cennych informacji na temat receptury preparatu DIOSMININ można także znaleźć w książce profesora "Naturalne substancje przeciwnowotworowe", wydanej przez wydawnictwo Medyk. 

Sposób stosowania: 1 kapsułka dziennie

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Nie zaleca się podawania dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym.