Habaicyna, 60 tabl. -Arkona

  • Dodaj recenzję:
  • 5903240634071
  • Kod producenta: 5903240634071
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 63,20 zł / szt.

Habaicyna, 60 tabletek -Arkona

 Habaicyna jest suplementem diety, który zawiera w swym składzie naturalne składniki. Takie  jak najostrzejszą papryczkę na świecie habanero (importowanej z Meksyku z półwyspu Jukatan)  i pierzgę pszczelą. Tabletki są powleczone w naturalnej osłonce celulozowej. Główną substancją aktywną jest z habanero kapsaicyna, która odpowiada za jej ostry smak i wykazuje właściwości dobroczynne dla organizmu. Mimo, że dotychczas była stosowana najczęściej  w maściach, plastrach rozgrzewających, czy tabletkach odchudzających. To istnieją badania potwierdzające jej działanie w wielu innych obszarach ( działanie silnie antyoksydacyjne, hipotensyjne, przeciwdrobnoustrojowe, wzmacniające układ immunologiczny, regulujące profil lipidowy). Tabletki zawierają najwyższą możliwą dawkę kapsaicyny (1,68 mg w kapsułce), zatwierdzoną przez Komisję Europejską. Drugim naturalnym składnikiem jest pierzga pszczela, która jest bogata w witaminy ( C, B1, B2, B3, B6, B12, A, PP, K, E, H, D) i mikro i makroelementy (magnez, żelazo, miedź, cynk, potas, fosfor, kwasy Omega 3, Omega 6 ) oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca, wzmacnia naczynia krwionośne, pobudza układ imulogiczny, pomaga utrzymać prawidłowy poziomu cholesterolu. Suplement nie zawiera żadnych substancji dodatkowych, jak antyzbrylacze czy substancje barwiące itp.

Składniki:

Sproszkowana papryka Habanero (Capsicum chinense), pierzga pszczela, kapsułka (żelatyna).

Stosowanie:

3 kapsułki dziennie w dawkach podzielonych. Nie połykać jednocześnie dwóch lub więcej kapsułek. Nie rozgryzać.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze 15-25 stopni C. Chronić od światła i bezpośredniego działania słońca.