KAMIEŃ PEELINGUJĄCY DO TWARZY BIAŁY PIERRE DE PLAISIR 40g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5907222018019
  • Kod producenta: 5907222018019
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 14,00 zł / szt.

KAMIEŃ PEELINGUJĄCY DO TWARZY BIAŁY PIERRE DE PLAISIR 40g

Kamień przeznaczony do peelingu twarzy i masażu całego ciała. Wykonany w 100% ręcznie z naturalnej glinki. Niesamowite efekty już można zauważyć po jego pierwszym użyciu. Delikatnie złuszcza naskórek, a zarazem oczyszcza skórę twarzy, bardzo dobrze poprawia napięcie skóry. Zmiękcza i wygładza oraz usuwa martwy naskórek. Kształt kamienia idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy przez swój wygląd kulisty oraz niewielkim rozmiarem. Kamień nie zużywa się i nie zmienia swojej struktury. Można go stosować przez bardzo długi czas i może być stosowany z każdym płynem, lub żelem do twarzy. Jest przebadany dermatologicznie, nie uczula. Można go stosować w każdym wieku (nastolatki, dzieci, niemowlęta)i do każdego typu cery. Stanowi piękny dekoracyjny element każdej łazienki lub mieszkania. Pozwól sobie na chwile przyjemności i relaksu.

Skład Kamienia : 100% naturalna glina.

Sposób użycia: Kamień peelingujący może być stosowany na kilka sposobów:

  1. Nalej niewielką ilość dowolnego, najlepiej naturalnego mydła w płynie na zmoczony kamień i okrężnymi ruchami pocieraj nim wilgotną skórę w wybranych miejscach ciała, po czym spłucz pod bieżącą wodą i delikatnie osusz skórę.
  2. Zastosuj zmoczony kamień peelingujący na namydlone uprzednio partie ciała.
  3. Przed pierwszym użyciem napełnij kamień dowolnym, najlepiej naturalnym mydłem w płynie dzięki czemu podczas peelingu będzie on wydzielał delikatną pianę przez kilka kolejnych zastosowań. W tym celu na suchy kamień peelingujący nalej 20-30 ml mydła w płynie, a następnie pozostaw do wchłonięcia na ok. 8 h.