Ksylistworki cukierki z ksylitolu o smaku szarlotki 13 g New Lifeki

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: NL20
  • Producent: NEW LIFE
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 2,99 zł / szt.

Ksylistworki cukierki z ksylitolu o smaku szarlotki 13 g 

Ksylistworki do bezglutenowe cukierki z ksylitolu spełniające nie tylko wymagania wegan czy wegetarian ale największych smakoszu zdrowych słodyczy!

Ksylistworki to zdrowe cukierki bez dodatku cukru. Użyty w nich ksylitol spełnia nie tylko rolę substancji słodzącej ale także może chronić zęby przed próchnicą co jest potwierdzone badaniami w przypadku gum do żucia z ksylitolem.  Indeks glikemiczny ksylitolu jest 9 razy niższy od cukru dzięki czemu cukierki z nim mogą spożywać z powodzeniem diabetycy.

Ponadto fakt że ksylitol wytwarzany jest w technologii przyjaznej środowisku wyłącznie na bazie drewna jest dodatkowym argumentem dla tych którzy chcą dbać nie tylko o siebie ale i środowisko naturalne.

 Oprócz ksylitolu znajdziemy w naszych cukierkach Cynamon, który działa przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczo, antybakteryjnie, antypasożytniczo a zawarty w nim cynk powoduję zmniejszenie apetytu na słodycze. Użyta odmiana cynamonu w naszych cukierkach (cejloński a nie chiński) gwarantuje obniżoną zawartość niepożądanej tu kumaryny, która w dużych dawkach może być szkodliwa dla zdrowia.

Składniki:

Ksylitol z Finlandii (cukier brzozowy) 98% 
Cynamon Cejloński ze Sri Lanki 1%
Kwas Jabłkowy 
Aromat natoralny o smaku jabłka.

Ksylistworki to prawdopodobnie jedyne tak smaczne słodycze bez białego cukru słodzone ksylitolem niezwierające żadnych dodatków a przede wszystkim stearyniau magnezu.
Nie zawierają też żadnych allergenów w tym także glutenu.
Ksylistworki - Cukierki z ksylitolu o smaku szarlotki są pierwszym produktem z planowanej  serii, którą łączyć ma wspólny motyw na etykiecie: stworek pożerający w tym przypadku kawałek jabłka. Cukierki Ksylistworki są przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

Opakowanie wykonane z polistyrenu EPS6 może być poddane recyklingowi gdzie w postaci brykietów jest bardzo użyteczny i może być sprzedawany w celu ponownego wykorzystania w dowolnym miejscu. Polistyren EPS6 po recyklingu może stanowić surowiec do wytwarzania obudów telefonów komórkowych, okładek płyt DVD oraz innych tanich towarów konsumpcyjnych. Dlatego jak zjesz te pyszne cukierki zadbaj o środowisko i wyrzuć opakowanie do pojemnika przeznaczonego na surowce wtórne.