LIVON LABS Glutation Altrient®GSH 30 saszetek 450 mg - liposomalny

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: EE1
  • Producent: ALTRIENT
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 385,00 zł / szt.

LIVON LABS Glutation Altrient®GSH - liposomalny 

30 saszetek 450 mg

GSH (Glutation Sulfhydrylu - zredukowany) - to naturalny i niezbędny do życia składnik każdej żywej komórki, a jego brak jest równoznaczny z jej śmiercią.

GSH to nie jest kolejny antyoksydant, ale substancja stanowiąca podstawowe oręże w walce organizmu z chorobami i procesem starzenia. Jest absolutną podstawą układu immunologicznego każdego organizmu. 
Nazywany Głównym Antyoksydantem wiąże działanie pozostałych przeciwutleniaczy tj. witamina C, kwasu alfa-liponowego czy witaminy E.

Glutation jest naturalnie wytwarzany przez nasz organizm i w odróżnieniu od innych składników odżywczych jak np witamina C, nie może być dostarczany w pożywieniu.

Jest on odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie:

Układu Oddechowego
Układu Nerwowego
Układu Pokarmowego
Układu Sercowo - Naczyniowego,

Broni nasz organizm przed bakteriami, wirusami, toksynami i innymi szkodliwymi czynnikami powodującymi uszkodzenia komórek.

Wzmacnia funkcjonowanie wątroby, nerek, jelit, serca, mózgu i chroni je przed groźnymi dla życia chorobami.

Jego największe stężenie znajduje się właśnie w wątrobie, bez glutationu proces detoksykacji praktycznie przestaje istnieć i toksyny łatwo i skutecznie rozprzestrzenią się w organizmie.

Ma silne działanie detoksacyjne.

Wzmacnia kondycję sportową oraz skraca czas rekonwalescencji po kontuzjach.

Wraz z witaminą C wzmacnia serce oraz cały układ kwionośny. Powstrzymuje oraz zapobiega powstawanie blaszek miażdżycowych. Przyspiesza regenrację komórek po zawale serca, udarze, reguluje ciśnienie krwi.

Choroby płuc zużywają zasoby Glutationu znacznie szybciej niż pozostałe ze względu na charakterystykę funkcjonowania tego organu. Utrzymanie wysokiego poziomu Glutationu w komórkach układu oddechowego usprawnia jego funkcjonowanie i znacznie łagodzi objawy i przebieg chronicznych chorób np. astmy, mukowiscydozy czy nawet ARDS Zespołu Ostrej Niewydolności Oddechowej.

Glutation likwiduje spustoszenia w organizmie spowodowane paleniem papierosów oraz działaniem metali ciężkich zawartych we wdychanym powietrzu.

Likwiduje skutki stresu oksydacyjnego wewnątrz komórek zaatakowanych przez wolne rodniki (toksyny, metale ciężkie, bakterie).

Zwiększony poziom GSH uzupełnia obronę antyoksydacyjną po ciężkich terapiach, uczestniczy w syntezie i naprawie DNA oraz pozwala detoksykować wiele mutagenów i kancerogenów.

Zwiększenie poziomu Glutationu wraz z witaminą C i E znacznie spowalnia rozwój chorób Parkinsona i Alzheimera.

Skutecznie pomaga w walce z depresją, schizofrenią, demencją oraz innymi chorobami układu nerwowego.

Badania wykazały, że odpowiednio wysoki poziom Glutationu oraz witaminy C skutecznie powstrzymuje rozwój chorób oczu, a w szczególności Zaćmy, Jaskry i Zwyrodnienia Plamki Żółtej

Wysoki poziom GSH wpływa na długość i jakość życia. Udowodniono, że pełni kluczową rolę w spowalnianiu procesu strzenia oraz utraty energii w komórkach.

Utrzymanie wlaściwego poziomu Glutationu w krwi oraz wewnątrz komórek pozwala chronić organizm przed rozwojem raka oraz innych chorób zwyrodnieniowych.

Niestety, warunki w jakich dziś żyjemy - Toksyny w pożywieniu, metale ciężkie w powietrzu oraz stres jaki towarzyszy nam na co dzień - sprawiają, że poziom glutationu w naszych organizmach jest niewystarczający. 
Wiek także ma bardzo duży wpływ na zmniejszanie się jego zawartości w komórkach.

Tradycyjne formy doustne nie sprawdzają się w przypadku glutationu ponieważ są niszczone przez soki trawienne. Dlatego uznano, że jedyną możliwą terapią jest droga i uciążliwa terapia dożylna.
Aż do teraz…

Altrient ® GSH to glutation zamknięty w liposomach zbudowanych z podstawowych fosfolipidów (Essential Phospholipids), które chronią go przed zniszczeniem przez soki trawienne, ale też umożliwiają przedostanie się liposomu wraz z zawartością przez błony komórkowe.

W ciągu kilku minut od przyjęcia Altrientu®GSH, drobne liposomy wypełnione glutationem transportowane sąbezpośrednio do krwiobiegu, a stamtąd do wnętrza komórek. To sprawia, że Altrient ® GSH jest jednym z najbardziej efektywnych i opłacalnych sposobów zwiększania poziomu glutationu w organizmie.

Instrukcje dotyczące przechowywania:

Dla maksymalnej skuteczności zalecane jest chłodzenie. 
Nie należy zamrażać ani pozostawiać produktu w miejscu nasłonecznionym przez dłuższy czas.

Okres przydatności do użycia: 
12 miesięcy od daty produkcji. Data ważności jest wybita na dole każdego opakowania, oraz nadrukowana wzdłuż krawędzi każdej saszetki EXP0614, co oznacza: ważne do czerwca 2014 roku.

Wskazówki

Jako suplement diety zaleca się spożycie jednej saszetki 1-2 razy dziennie.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, odciąć lub oderwać nacięty koniec saszetki, wycisnąć do 30-60 ml filtrowanej lub źródlanej wody, lub ulubionego napoju chłodzącego i pić na czczo, co najmniej 
15 minut przed jedzeniem. 
Zawartość saszetki nie rozpuszcza się w wodzie. 
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. 
Suplementy diety nie są substytutem zróżnicowanej diety. 
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 
W okresie ciąży i karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu.