Tess przywrotnik żel do higieny intymnej 270ml- Idea25 Hennet

  • szt.
  • 27,54 zł / szt.
  • 270 ml ( 102,00 zł za 1 l )
  • Niedostępny

Tess przywrotnik żel do higieny intymnej 270ml- Idea25 Hennet

Często nie zdajemy sobie sprawy, że długie godziny siedzenia  w pracy powodują nie tylko zmęczenie, ale też stanowią duże wyzwanie dla naszych miejsc intymnych. Podobnie jest w okresie ciąży i połogu czy podczas stosunku.We wszystkich tych sytuacjach może dochodzić do mikro-urazów, otarć, przesuszenia. Potrzebujemy właściwej higieny nakierunkowanej na nawilżenie, osłonę i przede wszystkim regenerację śluzówki.

Żel do higieny intymnej Tess Przywrotnik:

  • łagodzi objawy podrażnień,
  • utrzymuje fizjologiczne pH,
  • zabezpiecza przed wysuszeniem śluzówki.

Jego działanie oparte jest na wyciągu z przywrotnika. To ziele, które posiada wyjątkowe właściwości osłaniające, wygładza i regeneruje naskórek, chroni okolice intymne przed podrażnieniami. 

Żel nie zawiera detergentów SLS, SLES, ftalanów, PEG oraz parabenów.

 

 


Opis rośliny


Przywrotnik (Alchemillae vulgaris) – jego nazwa pochodzi od arabskiego słowa al-kemelih „mały alchemik”. W tradycji ludowej nazywany „najlepszym przyjacielem kobiet”, bo rzeczywiście od pokoleń pomagał przywrócić im zdrowie i urodę. Stosowany zewnętrznie ekstrakt przyspiesza regenerację uszkodzeń, otarć naskórka, lekkich odparzeń i przywraca skórze jędrność oraz elastyczność.

 

 
Badania i certyfikaty


Żele Tess zostały przebadane m.in. w Klinice Ginekologiczno-Położniczej CMKP w Warszwie pod kierunkiem Prof. D. Pisarek - Miedzińskiej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekolgii AM w Warszawie pod kierunkiem Prof. Longina Marianowskiego.

Nasz produkt jest Vegan, gdyż jego siła tkwi w surowcach pochodzenia roślinnego - nie zawiera składników odzwierzęcych.

 

 


Skład


Aqua, Lauramidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Alchemilla Vulgaris Extract, Olive Oil Polyglyceryl-4 Esters, Hydroxyethylcellulose, Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid.

 

 


Pojemność


Opakowanie zawiera 270 ml żelu.